Free credit RM10, tanpa deposit, atas setiap akaun Malaysia yang verifiedClaim RM10
Enam bilik, empat cara balik

RJBET77 Casino: Enam Bilik, dan Empat Cara Berasingan Rumah Bayar Korang Balik

Kebanyakan apa yang online casino bagi balik tu diskaun atas taruhan korang seterusnya. Kat sini empat dari aliran tu cash. Cashback harian pulangkan 1.4% dari semua yang korang taruh dalam mana-mana enam bilik, naik ke 2.0% kat tingkat paling atas. Tembak ikan tambah 1.6% tiap tembakan dan esport tambah 0.9% tiap siri yang settle. Komisen refer bayar 7% dalam cash setiap Isnin. Baca terma promosi RJBET77 dan start dengan RM10 yang tak perlu deposit.

RJBET77 Casino: Enam Bilik, dan Empat Cara Berasingan Rumah Bayar Korang Balik
1.4-2.0%harian atas semua bilik
1.6%tiap tembakan ikan dilepaskan
0.9%tiap siri esport yang settle
7%komisen refer, dalam cash
  1. Main kat mana-mana korang suka. Cashback harian tak kisah bilik mana antara enam tu stake tu datang.
  2. Tambah rebate vertical kalau ada. Tembak ikan dan esport bayar punya dia sendiri atas kadar harian tu, bukan ganti dia.
  3. Check main wallet lepas pukul 9 malam. Cashback sampai sebagai real money, bukan bonus credit, jadi dia boleh terus pergi ke withdrawal.

1.4% balik dari enam-enam bilik, bukan slot je

Cashback harian tu bahagian rata dari turnover dan dia pakai kat mana-mana. Satu online slot game, game slot, satu tangan blackjack, satu shoe baccarat, satu tiket 4D, satu tembakan dalam bilik ikan dan satu taruhan sukan semua bayar kadar asas sama 1.4%. Dia dikira atas apa yang korang taruh, bukan atas keputusan, dan dia sampai main wallet harian pukul 9 malam.

Tu benda lain dari bonus dan berbaloi asingkan dua-dua. Welcome bonus dan casino bonus lain datang dengan wagering requirement; yang ni sampai sebagai cash tanpa apa-apa melekat. Dua-dua boleh jalan hari yang sama, jadi satu deposit yang ambil reload 12% tu boleh juga tengah kutip cashback atas setiap ringgit yang dia taruh lepas tu.

Dua bilik bayar rebate sendiri atas tu

Tembak ikan pulangkan 1.6% tiap tembakan yang korang lepaskan, kena ikan ke tak, sebab kos tembakan tu stake dia. Esport pulangkan 0.9% tiap siri yang settle merentas Dota 2, CS2, Valorant, Mobile Legends dan League of Legends. Dua-dua duduk atas 1.4% harian tu, bukan ganti dia.

Meja live dealer dan bilik slot takde rebate berasingan, dan dia orang tak perlu pun: meja tu dah bawa house edge paling rendah atas platform ni pada 0.60% atas blackjack dan 1.06% atas baccarat banker, dan bilik slot tu tempat bonus clear paling cepat. Setiap bilik bayar korang ikut cara yang sesuai dengan dia, atas mobile app atau atas desktop sama je. Satu live dealer game dengan live casino slots duduk atas payment methods yang sama.

Lima tingkat, dan kadar naik sama korang

Setiap akaun start atas Jade pada 1.4% dan naik ikut turnover je, melalui Amethyst, Obsidian dan Titanium sampai Royale pada 2.0%. Takde apa nak claim dan takde apa nak mohon, dan semakan jalan setiap sembilan puluh hari dua-dua arah, jadi satu tingkat boleh hilang macam dia boleh dapat.

Tingkat yang lagi tinggi pun capai siling meja yang lagi besar dan pendekkan barisan withdrawal. Dalam setahun main yang konsisten, beza antara tingkat bawah dengan yang atas tu jurang paling besar antara dua player Malaysia yang bertaruh serupa, dan dia satu-satunya yang berganda tanpa kena ditaruh.

Aliran keempat tak pernah minta korang taruh apa-apa

Komisen refer dibayar atas main orang lain, bukan atas main korang. Satu refer terus pulangkan 7% dari net turnover dia dan sesiapa yang dia bawa pulangkan 1.5% lagi, dua-dua selagi akaun tu hidup. Dia sampai sebagai cash dalam main wallet setiap Isnin tanpa wagering requirement, jadi boleh withdraw jam yang sama dia masuk.

Takde apa yang hadkan berapa akaun bawah korang dan takde apa yang hadkan payout. Satu refer mula dikira bila orang tu dah deposit RM20 dan habis satu pusingan main. Antara malaysian online casino, ni platform yang jarang, di mana program refer bayar lagi baik dari offer pembuka untuk sesiapa yang kekal lama, sebab offer pembuka jadi sekali je dan yang ni tak berhenti.

BilikApa yang balikMacam mana dibayar
Slot1.4% ke 2.0%Cash, harian pukul 9 malam
Live casino1.4% ke 2.0%Cash, harian pukul 9 malam
Tembak ikan1.6% tambah kadar harianAtas tiap tembakan dilepaskan
Sukan1.4% ke 2.0%Cash, harian pukul 9 malam
Esport0.9% tambah kadar harianAtas tiap siri yang settle
Refer7% dan 1.5%Cash, setiap Isnin

Soalan lazim

Cashback dibayar atas semua bilik kat RJBET77?

Ya, pada kadar asas sama 1.4%, atas slot, live casino, 4D, sukan, esport dan tembak ikan sama rata. Dia dikira atas turnover dan masuk main wallet harian pukul 9 malam.

Rebate tembak ikan ganti cashback harian ke?

Tak, dia duduk atas tu. Satu tembakan dalam bilik ikan dapat 1.6% sebagai tembakan dan dia kira juga untuk cashback harian, macam satu siri esport yang settle pada 0.9%.

Macam mana nak capai kadar 2.0%?

Dengan main. Tingkat jalan Jade, Amethyst, Obsidian, Titanium dan Royale, dia naik ikut turnover je, dan dia disemak setiap sembilan puluh hari dua-dua arah.

Boleh withdraw cashback terus ke?

Boleh. Cashback dan komisen refer dua-dua sampai sebagai cash dalam main wallet tanpa wagering requirement, jadi mana-mana boleh pergi withdrawal jam yang sama.

Slot
Slot2,200+game slot, dua belas studio buka dalam browser
Live Casino
Live Casino120meja live dealer dari lima studio
4D & Ekor
4D & EkorRM1minimum atas Magnum, Sports Toto dan Da Ma Cai
Sukan
SukanRM1,500siling parlay atas Asian handicap
Empat cara balik, enam-enam bilik, dan RM10 pertama tak kos korang apa-apa.Daftar & Claim